کتاب جمجمه ای در کانه مارا

اثر مارتین مک دونا از انتشارات بیدگل - مترجم: بهرنگ رجبی-ادبیات ایرلند

«جمجمه‌ای در کانه‌مارا» دومین نمایشنامه از مجموعه‌ای است که به «سه‌گانه‌ی لی‌نین» مشهور شد، قصه‌ی مردی که کارش نبش قبر و باز کردن جا برای مردگان تازه است، اما امسال نوبت قبر زن مرحومش رسیده که هفت سال پیش‌تر به مرگی مشکوک مرده بود. سه نمایشنامه با فاصله‌هایی کوتاه روی صحنه رفتند، اولی‌شان، «ملکه زیبایی لی‌نین» بود و سومی، «غرب غم‌زده»؛ بعد دیگر نویسنده‌ی پیش‌تر گمنام‌شان بدل شده بود به یکی از مهم‌ترین نمایشنامه‌نویسان معاصر بریتانیا.


خرید کتاب جمجمه ای در کانه مارا
جستجوی کتاب جمجمه ای در کانه مارا در گودریدز

معرفی کتاب جمجمه ای در کانه مارا از نگاه کاربران
جمجمه در کانمارا، نمایشنامهنویس مارتین مک دونات، بازی دوم در سه گانه لوینان است - سه نمایشنامه غیر مرتبط در همان روستای ایرلندی. به این ترتیب مایک داود، که هر سال از گورستان محلی از استخوان ها جدا می شود، برای ایجاد راه برای ورود تازه وارد می شود. هنگامی که مجبور شد بقایای همسر دیر خود را حفاری کند، سوالاتی در مورد دخالت احتمالی او در مرگ او ایجاد می شود. آنچه که من در مورد جمجمه در کانمارا لذت بردم دقیقا همان چیزی است که من در مورد تمام نمایشهای مک دونات ها لذت می برم: شخصیت های اخلاقی فاسد، زندگی در شهر با طنز و طنز، طنز مضر، گفت و گو شدید تیز. منظورم این است: MAIRTIN: چه نوع سوالات، مری beag؟ ماری: سوالات در مورد کجا او Padreig ما قرار داده است زمانی که او را بکشید نوع سوال است، و جایی که او Bridgit ما قرار داده است زمانی که او را از بین برداشت نوع سوال و کجا بود که من مادرم و دا دم ​​من را هنگامی که او آنها را بکشید بزرگترین سوال است! MAIRTIN: کجا شما قرار داده اند تمام روابط ماریس، میک، سپس، در حال حاضر؟ استخوانهای اوول و چیپس. اینها بسیار عالی هستند. هر چند این یکی از داستانهای قوی McDonaghs نیست. شخصیت های او به طور معمول به خوبی توسعه یافته است - روابط بین آنها و انگیزه های آنها باقی می ماند، و نتیجه این است که من فقط به اندازه ای که دوست داشتم سرمایه گذاری نکردم. در مد مکتب معمولی، شخصیت های او همه متمایز و حیرت انگیز هستند، اما هیچ کدام از این ها به عنوان Katurian از The Pillowman یا Padriac از The Lieutenant of Inishmore یاد نمی شود. شاید بازیگران حق و تولید درست بتوانند زندگی خود را به این موضوع نفوذ کنند. من لذت بردم از خواندن آن به اندازه کافی به اندازه کافی، آن را به اندازه کافی سرگرم کننده برای صرف یک ساعت بود، و صحنه نهایی قطعا منجر به تحریک، اما کمبود خاص gravitas وجود دارد که مک دوناه معمولا قادر به ترکیب کمدی سیاه خود را. بزرگترین مشکل اینجا این است که میزان مشارکت در این بازی کم است و آنها احساس کمتری دارند و من می دانم که مک دونات می تواند بهتر عمل کند.

مشاهده لینک اصلی
Ú © Ù ... OªO ± Ú © الناز OU، کاربر ‡ Ù ... Ù O§UOe O§O ± † © OUU ا OUO³O، OO§O'OªU ...!

مشاهده لینک اصلی
Ø Ø Ø Ø ... Ø Ø Ø Ø ... ... ... ... ... ... Ùâ ° ØØست.

مشاهده لینک اصلی
الناز Ù ... Ù † ‡ UO¹U O¬U ... Ù ... Ù ‡ † ا٠... O§UOeO'U â € Ù ... Ù O§UOe OeU ‡ † Ù ‡ OªO'O ± O'OU \" Ù ... Ù ‡ © â Ù Ù € ا OeOUU † ... کاربر † Ù ... کاربر © UOE OU UU † Ù ‡ ‡ Ú © OUO O§O²O، O®UO'U ... O§UU ... ای.

مشاهده لینک اصلی
خنده دار، عجیب و غریب. آن خنده دار است که چگونه به طور واضح ایرلندی آن است - من نمی توانم آن را بدون شنیدن لهجه ایرلندی در سر من بخوانم. من فکر می کنم اگر این بازی را ببینم، به نظر می رسد، فکر می کنم که من اینطور فکر می کنم @ که این همه اینها بود؟ @ بعد از اینکه من آن را خواندم، این تصور اولیه من بود. ، و صحنه نهایی به اندازه کافی خزنده است که هر کس را در همان ساعت فریب دهد). برای من مهم ترین / جالب ترین مفهوم حقیقت بود - آیا میک همسرش را کشت؟ آیا او دیوانه است؟ آیا همه فقط می خواهند اعتقاد داشته باشند که قاتل برای رسوایی آن است؟ من شخصا فکر می کنم او او را نمی کشد، اما او به نظر می رسد فقط یک دیوانه تند، به خصوص در پایان پایان است.این نقل قول ها کاملا غیر قابل اهمیت است، اما همچنین کاملا خنده دار: MICK: من هرگز برای اسلاید کم پشت بود. MICK: اگر شما دوست ندارم راه های جمجمه من به شما می تواند با شما خاموش است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جمجمه ای در کانه مارا


 کتاب در انتظار گودو
 کتاب ژاندارک
 کتاب مأمورهای اعدام
 کتاب ما اینجا زندگی می کنیم
 کتاب مرد بالشی
 کتاب ملکه زیبایی لینین