کتاب غرب غم زده

اثر مارتین مک دونا از انتشارات بیدگل - مترجم: بهرنگ رجبی-ادبیات ایرلند

والن و کلمن، دو برادر که تنها پس از مرگ اخیر خود در خانه پدرشان زندگی می کنند، بدون داشتن اختلافات عظیم و خشونت آمیز در مورد عرف ترین و بی گناهترین موضوعات، غیرممکن است. تنها پدر ویلس، کشیش جوان محلی، آماده است تا دو نفر را قبل از اینکه شمشیرهای کوچک خود را به قتل عام و خونین بپیوندند، آشتی دهند.


خرید کتاب غرب غم زده
جستجوی کتاب غرب غم زده در گودریدز

معرفی کتاب غرب غم زده از نگاه کاربران
خوب، مطمئنا، این نمایشنامه ها بسیار شبیه (حداقل قبل از _ Pillowman_ که من هنوز خواندند اما مشاهده کردم که در ACT در سیاتل تولید شده است) اما آنها واقعا خوب انجام می شود. خنده دار، ترسناک، و با کمبود محبت. بیشتر به نظر می رسد که در شرایط مورد نیاز، هر دو مقید و عاقلانه هستند. بنابراین، هی، جامعه تئاتر سیاتل ... چه فکر می کنید؟ چگونه در مورد برخی از McDonagh بازی می کند؟

مشاهده لینک اصلی
کلمه عملی در اینجا @ lonesome @ رفتار برادران کانر، شدید در pettiness و خود ویرانی، از ناحیه از راه دور، بی معنی و تنها بودن آنها حاصل می شود. ناتواني سرنوشتساز ارتباطات و يا دريافت احساسات واقعي، نه تنها برادران، بلكه كاهن وحشتناك كوهستان و گيرلين غم انگيز را نيز ميكشد. McDonaghs تاریک، طنز غیر قابل تحمیل، به طرز وحشیانه ای از شخصیت های خود را به طیف گسترده ای از ناامیدی.

مشاهده لینک اصلی
همه چیزهایی که سبک McDonaghs را تعریف می کنند - طرح ریزی پلک و تیز، شخصیت های خنده دار، گفتگوی شوخطبعی، طنز مشاهدات - اینجاست. اگر چه در واقع در ابتدای بازی بسیار اتفاق نمی افتد و ما نمی توانیم کاملا درک کنیم که پدر والش ولش ولز واقعا تا چندین سال بعد می خواهد، صحنه نهایی یکی از سرگرم کننده ترین نمایش های من است.

مشاهده لینک اصلی
این بازی از سه بازی است که تا کنون مورد علاقه من است. عناصر کمیک در اینجا، برای من برجسته و بسیار اشاره شده است. هر کس باید این بازی را حداقل یک بار بخواند، اما اگر شما مرد هستید و یک برادر دارید، ممکن است بخواهید چند بار آن را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
یک بازی بسیار خنده دار و تاریک از مک دونات، مانند همه داستان های ایرلندی خوب، همه چیز را از کشیش های ویسکی به خاندان ها، همه در یک ایرلند غربی خشن دارد. Sydneysiders باید برای اولین بار در سیدنی در پایین طبقه Belvoir St.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب غرب غم زده


 کتاب شوهر دلخواه و زنی بی اهمیت
 کتاب مرد زنجبیلی
 کتاب اسرار نیکولاس فلامل جاودان - کیمیاگر
 کتاب چهار و چند نمایشنامه ی دیگر
 کتاب تاملاتی بر انقلاب در فرانسه
 کتاب یولیسس و عربی