کتاب ما اینجا زندگی می کنیم

اثر الیور جفرز از انتشارات پرتقال - مترجم: شبنم حیدری پور-ادبیات ایرلند

Oliver Jeffers, arguably the most influential creator of picture books today, offers a rare personal look inside his own hopes and wishes for his child—and in doing so gifts children and parents everywhere with a gently sweet and humorous missive about our world and those who call it home. Insightfully sweet, with a gentle humor and poignancy, here is Oliver Jeffers users guide to life on Earth. He created it especially for his son, yet with a universality that embraces all children and their parents. Be it a complex view of our planets terrain (bumpy, sharp, wet), a deep look at our place in space (it’s big), or a guide to all of humanity (don’t be fooled, we are all people).


خرید کتاب ما اینجا زندگی می کنیم
جستجوی کتاب ما اینجا زندگی می کنیم در گودریدز

معرفی کتاب ما اینجا زندگی می کنیم از نگاه کاربران
کتاب زیبا به عنوان خواننده، شما دعوت شده اید تا به طور کامل از شگفتی های جذاب بر روی زمین و فراتر از آن غرق شوید. صدای آرام و مهربان است، با اشاره به هومور - تعادل کامل. نقل قول ها در انتهای کتاب، به زندگی اولیورر و عقلانی که پدرش به او داده بود، متفکر بود. او این کتاب را از طریق صفحات کتاب، که برای من بسیار قدرتمند بود، به کار برده است: تنها سه کلمه برای زندگی کردن وجود دارد، پسر: احترام، توجه و تحمل - پدر اولویه.

مشاهده لینک اصلی
Haven از طرفداران کتابهای الیور جفرس بوده که اخیرا خوانده شده اما من این را دوست داشتم. تصاویر شگفت انگیز و بسیار دقیق است. کلمات خیلی ساده هستند اما نقطه را به طور کامل قرار می دهند. این به ما نشان می دهد که جهان چنین مکان بزرگی است و کشف آن بسیار بیشتر است! بزرگ برای کودکان برای درک مقیاس جهان در آنها زندگی می کنند.

مشاهده لینک اصلی
â € œYâ € ™ هرگز تنها بر روی زمین €.

مشاهده لینک اصلی
آن را بخوانید و بلافاصله آن را برای بچه ها در لیست کریسمس خود خریداری کنید. با طنز و صدای امضای جفرس با او صحبت کنید، می توانید عشق خود را برای پسرش در سراسر صفحات احساس کنید. تصاویر شگفت انگیز است و داستان ساده و کامل است.

مشاهده لینک اصلی
ناامید کننده، آثار هنری زیبا و ایده جالب - یادداشت برای زندگی در سیاره زمین. صفحه آغازین به نظر می رسد صحنه آغازین کلنجرها (ما طرفداران بزرگ) بودیم و من انتظار داشتم که فلسفه کلangeresque در مکان ما در جهان و به دنبال سیاره ما است. پس از چند نوبت اول چند قول، داستان پس از آن نشان داد و به ما گفت که ما یک اسکلت و اندام داخلی داریم و در صفحه بعدی می گوید: مهمترین چیزهایی که مردم باید به یاد داشته باشند خوردن، نوشیدن و گرم شدن است. این با یک تصویر از کسی که خوردن پیتزا را برداشته است همراه است. سپس برخی صفحات نشان دادند که چگونه مردم در اشکال و اندازه های مختلف ظاهر می شوند، اما همه ما یکسان هستیم. صفحات بیشتر در مورد شب و روز و حیوانات متفاوت بود. همه بررسیهای دیگر که خواندید این کتاب را دوست داشتید، اگر این کتاب را بخوانید، ارزشش را دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ما اینجا زندگی می کنیم


 کتاب جمجمه ای در کانه مارا
 کتاب مردگان
 کتاب مالون می میرد
 کتاب ایران بین دو انقلاب
 کتاب نامه های عاشقانه جویس
 کتاب درخت سحرآمیز و دو داستان دیگر